12 sierpnia 2020 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Pajęczyna | Po drugiej stronie księżyca - Michał Markowski (83) (numer: 217168880)
Aukcja: Pajęczyna | Po drugiej stronie księżyca - Michał Markowski (83)
Kategorie: /Księgarnia/Literatura piękna, popularna i faktu/Science fiction
/Księgarnia/Literatura piękna, popularna i faktu/Science fiction/Polskie
/Księgarnia/Komiksy/Europejskie/Fantasy i science fiction
Data wystawienia: 2019-12-05 23:47:00
Data końca: 2019-12-08 23:47:00

Aktualna cena: 35,00

Pajęczyna | Po drugiej stronie księżyca - Michał Markowski

Spis treści:
  • Pajęczyna
  • Po drugiej stronie Księżyca

Seria: Fantazja, Przygoda, Rozrywka
248 str., oprawa miękka, format 120x165
Stan: b.dobry (-) minimalne otarcia okładki
Wyd.: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1983

Kupuj Zapraszam do licytacji: Pajęczyna | Po drugiej stronie księżyca - Michał Markowski Kupuj

sf, sci-fi, science fiction