21 stycznia 2020 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Krokodił. Safari na grzesznym świecie (76) (numer: 217136222)
Aukcja: Krokodił. Safari na grzesznym świecie (76)
/Księgarnia/Literatura piękna, popularna i faktu
/Księgarnia/Literatura piękna, popularna i faktu/Literatura piękna - proza zagraniczna/Europejska/Rosyjska i radziecka
/Księgarnia/Literatura piękna, popularna i faktu/Humor, parodia, satyra
/Księgarnia/Komiksy/Polskie/Humor, satyra
Data wystawienia: 2019-12-04 23:14:00
Data końca: 2019-12-07 23:14:00

Aktualna cena: 135,00

Przedstawiamy pisma satyryczne świata: Krokodił. Safari na grzesznym świecie

Tytuł oryginału:
Wstęp, wybór tekstów i rysunków: Manuił Siemionow
Tłumaczenie:

Książka zawiera wybór rysunków, karykatur i tekstów różnych autorów publikowanych w tygodniku satyrycznym „Krokodił”.

Krokodił, ros. ???????? - radzieckie i rosyjskie pismo satyryczne ukazujące się od 1922 roku. Jego symbolem graficznym był czerwony krokodyl z widłami.

Seria: Przedstawiamy pisma satyryczne świata
156 str., oprawa miękka, format 197x187
Stan: b.dobry (-) minimalne otarcia okładki
Wyd.: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe, 1976

Kupuj Zapraszam do licytacji: Przedstawiamy pisma satyryczne świata: Krokodił. Safari na grzesznym świecie Kupuj

satyra, prasa, literatura rosyjska, rysunek satyryczny, humor rosyjski