22 lipca 2019 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Kot w butach - Hanna Januszewska (68, TO) (numer: 216778663)
Aukcja: Kot w butach - Hanna Januszewska (68, TO)
/Księgarnia/Dla dzieci
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bajki i wierszyki
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bajki i wierszyki/Bajki i wiersze polskich autorów
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bajki i wierszyki/Pozostałe
Data wystawienia: 2019-06-19 23:14:00
Data końca: 2019-06-22 23:14:00

Aktualna cena: 135,00

Kot w butach - Hanna Januszewska

Ilustracje: Janusz Grabiański

Przepiękne ilustracje Janusza Grabiańskiego!

Klasyczna bajka „Kot w butach” Charlesa Perraulta opracowana na nowo dla dzieci polskich przez Hannę Januszewską.

Seria: Moje książeczki
28 str., oprawa twarda, format 200x260
Stan: b.dobry (-) delikatne otarcia krawędzi i przybrudzenia okładki, stemple biblioteczne
Wyd.: Nasza Księgarnia, 1968

Kupuj Zapraszam do licytacji: Kot w butach - Hanna Januszewska Kupuj