25 sierpnia 2019 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Aksamitne pazurki - Erle Stanley Gardner (88) (numer: 216497418)
Aukcja: Aksamitne pazurki - Erle Stanley Gardner (88)
Kategorie: /Księgarnia/Literatura piękna, popularna i faktu/Kryminały/Czarny kryminał amerykański
Data wystawienia: 2019-02-11 23:47:00
Data końca: 2019-02-14 23:47:00

Aktualna cena: 35,00

Aksamitne pazurki - Erle Stanley Gardner

Tytuł oryginału: The Case of the Velvet Claws
Tłumaczenie: Krzysztof Zarzecki
Posłowie: Marek Wydmuch

Erle Stanley Gardner jest popularnym w Ameryce autorem powieści kryminalnych. Będąc sam z wykształcenia prawnikiem, uczynił bohaterem jednego ze swoich cyklów powieściowych — adwokata Perry Masona. W Aksamitnych pazurkach, pierwszej książce Gardnera (1933 r.), tak jak i w późniejszych, autor daje ostry obraz różnych środowisk związanych z wielkim biznesem, gdzie rządzą brutalne prawa pieniądza i pięści.

Seria: Klub Złotego Klucza
278 str., oprawa miękka, format 115x165
Stan: b.dobry (-) minimalne otarcia okładki, oznaczenia biblioteczne
Wyd.: Iskry, 1988
ISBN: 83-207-1110-X

Kupuj Zapraszam do licytacji: Aksamitne pazurki - Erle Stanley Gardner Kupuj