19 marca 2019 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Kuchnie świata: Kuchnia turecka - opr. Marta Orłowska (numer: 216431006)
Aukcja: Kuchnie świata: Kuchnia turecka - opr. Marta Orłowska
/Księgarnia/Poradniki i albumy
/Księgarnia/Poradniki i albumy/Kuchnia, potrawy/Kuchnie świata i regionalne
/Księgarnia/Poradniki i albumy/Kuchnia, potrawy
/Księgarnia/Poradniki i albumy/Kuchnia, potrawy/Potrawy dietetyczne
/Księgarnia/Poradniki i albumy/Kuchnia, potrawy/Napoje, drinki
/Księgarnia/Poradniki i albumy/Kuchnia, potrawy/Ciasta, desery
/Księgarnia/Poradniki i albumy/Kuchnia, potrawy/Dania główne
/Księgarnia/Poradniki i albumy/Kuchnia, potrawy/Pozostałe
Data wystawienia: 2019-01-12 23:47:00
Data końca: 2019-01-15 23:47:00

Aktualna cena: 35,00

Kuchnia turecka - opr. Marta Orłowska

Nie od dziś wiadomo, że kuchnia turecka przez wielu uznawana jest za jedną z najsmaczniejszych kuchni świata. Zajmuje również wysoką pozycję jeśli chodzi o jej popularność, bo któż nie słyszał o tureckim pilawie, kebabie czy o słodkiej chałwie? Bogactwo występujących tu aromatów, przypraw i składników jest ogromne i każdy jest w stanie znaleźć w tej kuchni coś dla siebie...

Spis treści (główne działy):
  • Kilka słów o kuchni tureckiej
  • Zupy
  • Dania z mięsa
  • Kebaby
  • Dania z ryb
  • Potrawy jarskie
  • Sałatki, surówki, przystawki
  • Ciasta, desery, słodkości
  • Bibliografia
  • Indeks potraw

Seria: Kuchnie świata - kolekcja
112 str., oprawa twarda, format 145x210
Stan: b.dobry (-) minimalne otarcia okładki
Wyd.: O-Press
ISBN: 978-83-8906-862-0

Kupuj Zapraszam do licytacji: Kuchnia turecka - opr. Marta Orłowska Kupuj