13 listopada 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Strzyżyk Tik-Tik - Heinz Buchmann (numer: 216179466)
Aukcja: Strzyżyk Tik-Tik - Heinz Buchmann
/Księgarnia/Dla dzieci
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bajki i wierszyki
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Książki dla dzieci
/Księgarnia/Komiksy/Europejskie/Dla dzieci
Status: W trakcie licytacji
Data wystawienia: 2018-11-07 23:55:00
Data końca: 2018-11-14 23:55:00

Aktualna cena: 65,00

Licytacja

Twoja maksymalna oferta:
nie mniej niż 65,00

Cena:

   Jak licytować
1. Musisz być zalogowany.
2. Zapoznaj się z opiniami sprzedającego
3. Przeczytaj zasady transakcji
4. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia, czy pytania zadaj pytanie sprzedającemu. Pamiętaj, że złozenie oferty jest prawnie wiążące.
5. Jeżeli jesteś pewien licytuj.

Strzyżyk Tik-Tik - Heinz Buchmann

Tytuł oryginału:
Tłumaczenie:

Pięknie ilustrowana opowieść o przygodach strzyżyka (taki ptak) Tik-Tika, dzięki któremu młody czytelnik poznaje przyrodę i żyjące w niej zwierzęta.

24 str., oprawa twarda, format 210x195
Stan: b.dobry (-) delikatne otarcia i przybrudzenia okładki
Wyd.: Rudolf Arnold Verlag Leipzig, Lipsk, Niemcy (NRD)

Kupuj Zapraszam do licytacji: Strzyżyk Tik-Tik - Heinz Buchmann Kupuj

PRL, NRD, DDR