13 grudnia 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: W gospodzie u wodnika - Jan Drda (77) (numer: 216128879)
Aukcja: W gospodzie u wodnika - Jan Drda (77)
Kategorie: /Księgarnia/Dla dzieci
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bajki i wierszyki
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Książki dla dzieci
Data wystawienia: 2018-10-11 23:49:00
Data końca: 2018-10-14 23:49:00

Aktualna cena: 125,00

W gospodzie u wodnika - Jan Drda

Tytuł oryginału: Hastrmani
Tłumaczenie: Józef Waczków
Ilustracje: Elżbieta Murawska

  1. Gospoda „U wodnika”
  2. Zaczęło się to na Purkarcu
  3. Narzeczona wodnika
  4. Pod tym praskim mostem
  5. Potańc na Podskalu
  6. Widoczki z lustrem
  7. W poszukiwaniu Anulki

Jan Drda (1915-1970) — czeski pisarz i dramaturg, w Polsce pamiętany chyba przede wszystkim jako autor spektakli zrealizowanych przez Teatr Telewizji TVP — Igraszki z diabłem i Zapomniany diabeł — z niezapomnianymi kreacjami Mariana Kociniaka i Janusza Gajosa.

128 str., oprawa miękka, format 160x190
Stan: b.dobry (-) minimalne otarcia i przybrudzenia okładki, dedykacja
Wyd.: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1977 (wydanie 1!)

Kupuj Zapraszam do licytacji: W gospodzie u wodnika - Jan Drda Kupuj