19 października 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Tańce polskie - Wanda Chotomska (81) (numer: 216128576)
Aukcja: Tańce polskie - Wanda Chotomska (81)
/Księgarnia/Dla dzieci
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bajki i wierszyki
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bajki i wierszyki/Bajki i wiersze polskich autorów
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Książki dla młodzieży
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Poezja i dramat
/Księgarnia/Komiksy/Europejskie/Dla dzieci
Data wystawienia: 2018-10-11 23:47:00
Data końca: 2018-10-14 23:47:00

Aktualna cena: 55,00

Tańce polskie - Wanda Chotomska

Ilusracje: Stanisław Rozwadowski

Wiersze Wandy Chotomskiej o naszych polskich tańcach narodowych i ludowych, m.in. o polonezie, krakowiaku, oberku i mazurku.

Spis treści:
  • Polonez
  • Kujawiak
  • Trojak
  • Biały walczyk
  • Zbójnicki
  • Krzesany
  • Krakowiak
  • Poleczka
  • Oberek
  • Mazurek
  • Mazur
  • Sztajerek
  • Grajek

32 str., oprawa twarda, format 165x240
Stan: b.dobry (-) delikatne otarcia i przybrudzenia okładki
Wyd.: Nasza Księgarnia, 1981 (wydanie 1!)
ISBN: 83-10-07938-9

Kupuj Zapraszam do licytacji: Tańce polskie - Wanda Chotomska Kupuj