19 października 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Znaczenie imion - Henryka Łuszczyńska (polskie imiona żeńskie i męskie) (numer: 216128528)
Aukcja: Znaczenie imion - Henryka Łuszczyńska (polskie imiona żeńskie i męskie)
Kategorie: /Księgarnia/Poradniki i albumy/Życie codzienne, obyczaje/Savoir-vivre, etykieta
/Księgarnia/Poradniki i albumy/Życie codzienne, obyczaje
/Księgarnia/Poradniki i albumy/Życie codzienne, obyczaje/Pozostałe
Data wystawienia: 2018-10-11 23:47:00
Data końca: 2018-10-14 23:47:00

Aktualna cena: 45,00

Znaczenie imion - Henryka Łuszczyńska

Jakie znaczenie zawieraja w sobie imiona żeńskie i imiona męskie, które nosimy lub które chcemy nadać dziecku?
Książka omawia krótko zasady doboru odpowiedniego imienia dla dziecka, porusza kwestię zmiany imienia, jak również sygnalizuje istnienie czegoś takiego jak zodiak imion.
Autorka w książce przytacza ponad 300 imion żeńskich i męskich, tych popularnych i występujących nieco rzadziej, wraz z ich źródłosłowem i określeniem cech charakteru oraz usposobienia osoby je noszącej.

86 str., oprawa miękka, format 145x205
Stan: b.dobry (-) minimalne przybrudzenia okładki
Wyd.: Spółka Wydawnicza Diana, Wałcz, 1989
ISBN:

Kupuj Zapraszam do licytacji: Znaczenie imion - Henryka Łuszczyńska Kupuj

księga imion, imię dla dziecka, polskie imiona męskie i żeńskie, Polish names