12 grudnia 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Do przerwy 0:1 - Adam Bahdaj (70, OB) (numer: 216128469)
Aukcja: Do przerwy 0:1 - Adam Bahdaj (70, OB)
Kategorie: /Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Beletrystyka, powieści
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bohaterowie telewizyjni/Polskie filmy i dobranocki
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bohaterowie telewizyjni
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bohaterowie telewizyjni/Pozostałe
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Książki dla młodzieży
Data wystawienia: 2018-10-11 23:47:00
Data końca: 2018-10-14 23:47:00

Aktualna cena: 95,00

Do przerwy 0:1 - Adam Bahdaj

Do przerwy 0:1 - Adam Bahdaj

Ilustracje: Stanisław Rozwadowski
Pbwoluta i okładka: Janusz Stanny

Do przerwy 0:1 to powieść dla młodzieży Adama Bahdaja, której akcja toczy się w powojennej Warszawie. Bohaterami jest grupka chłopców pragnących wygrać turniej drużyn podwórkowych w piłkę nożną. Okazuje się, że nie jest to takie proste, a młodzi zapaleńcy muszą przezwyciężać poważne przeszkody, czasem stwarzane przez niezbyt uczciwych dorosłych. Tłem akcji jest powojenna Warszawa. Perełka, Mandżaro i Paragon zdobywają szlify piłkarskie pod okiem gwiazdy Polonii Warszawa Wacława Stefanka.

Na podstawie tej powieści w 1969 r. Stanisław Jędryka i Barbara Sass nakręcili serial telewizyjny dla młodzieży pod tym samym tytułem wielokrotnie wznawiany kiedyś w Telewizji Polskiej.

Seria:
268 str., oprawa miękka, obwoluta, format 125x195
Stan: b.dobry (-) delikatne otarcia obwoluty
Wyd.: Nasza Księgarnia, 1970

Kupuj Zapraszam do licytacji: Do przerwy 0:1 - Adam Bahdaj Kupuj