13 grudnia 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: W zaklętym borze: od Puszkina do Jesienina (wiersze dla dzieci)(85) (numer: 216128437)
Aukcja: W zaklętym borze: od Puszkina do Jesienina (wiersze dla dzieci)(85)
Kategorie: /Księgarnia/Dla dzieci
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Książki dla dzieci
Data wystawienia: 2018-10-11 23:47:00
Data końca: 2018-10-14 23:47:00

Aktualna cena: 75,00

W zaklętym borze - od Puszkina do Jesienina

Tytuł oryginału:
Wybór: Danuta Wawiłow, Oleg Usenko
Ilustracje: Józef Wilkoń

Wierszyki dla dzieci o różnej tematyce napisane przez poetów rosyjskich — od Puszkina do Jesienina.
Są tu wiersze m.in. Aleksandera Puszkina, Michała Lermontowa, Aleksandra Błoka, Saszy Czornygo, Aleksego K. Tołstoja, Anny Achmatowej — podzielone według tematyki czterech pór roku. Wiersze przełożyli między innymi Adam Pomorski, Julian Tuwim i Jan Brzechwa.

96 str., oprawa twarda, format 165x245
Stan: b.dobry (-) delikatne otarcia i przybrudzenia okładki
Wyd.: Nasza Księgarnia, 1985
ISBN: 83-10-08355-6

Kupuj Zapraszam do licytacji: W zaklętym borze - od Puszkina do Jesienina Kupuj