16 lipca 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Ludzie i potwory (90, komiks wg Danikena) (numer: 215886487)
Aukcja: Ludzie i potwory (90, komiks wg Danikena)
/Księgarnia/Komiksy/Europejskie
/Księgarnia/Komiksy
/Księgarnia/Komiksy/Polskie
/Księgarnia/Komiksy/Polskie/Dla dorosłych
/Księgarnia/Komiksy/Polskie/Pozostałe
Status: W trakcie licytacji
Data wystawienia: 2018-07-11 23:55:00
Data końca: 2018-07-18 23:55:00

Aktualna cena: 75,00

Licytacja

Twoja maksymalna oferta:
nie mniej niż 75,00

Cena:

   Jak licytować
1. Musisz być zalogowany.
2. Zapoznaj się z opiniami sprzedającego
3. Przeczytaj zasady transakcji
4. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia, czy pytania zadaj pytanie sprzedającemu. Pamiętaj, że złozenie oferty jest prawnie wiążące.
5. Jeżeli jesteś pewien licytuj.

Ludzie i potwory (komiks wg Ericha von Danikena)

Tytuł oryginału: Atlantis - Experimenten mit Menschen und Monstern
Scenariusz: Alfred Górny, Arnold Mostowicz, według książki Ericha von Dänikena
Rysunki: Bogusław Polch
Okładka: Bogusław Polch
Tłumaczenie:

Seria: Bogowie z gwiazd
48 str., oprawa miękka, format 205x285
Stan: b.dobry (-) minimalne otarcia okładki
Wyd.: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1990
ISBN: 83-03-00554-5

Kupuj Zapraszam do licytacji: Ludzie i potwory (komiks wg Ericha von Danikena) Kupuj

Erich von Däniken Erich von Daniken