10 grudnia 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Jeszcze o Paddingtonie - Michael Bond (88,TO) (numer: 215885113)
Aukcja: Jeszcze o Paddingtonie - Michael Bond (88,TO)
Kategorie: /Księgarnia/Dla dzieci
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bajki i wierszyki
Data wystawienia: 2018-07-10 23:47:00
Data końca: 2018-07-13 23:47:00

Aktualna cena: 65,00

Jeszcze o Paddingtonie - Michael Bond

Tytuł oryginału: More about Paddington
Tłumaczenie: Kazimierz Piotrowski
Ilustracje: Peggy Fortnum

Wielki powrót misia Paddingtona. Mały zagubiony miś trafił do państwa Brown i na dobre się zadomowił. Czy poradzi sobie z remontem swego pokoju? Czy uda mu się wytropić złodzieja dyni z ogrodu pana Browna? Jakie prezenty czekają na niego pod choinką? To druga w serii klasyczna opowieść o misiu Paddingtonie, która z pewnością podbije serca młodych czytelników.

  • Rodzinne zdjęcie
  • Mały remont
  • Paddington detektywem
  • Ognisko
  • Kłopot pod numerem 32
  • Paddington i świąteczne zakupy
  • Boże Narodzenie

Seria:
136 str., oprawa twarda, format 140x210
Stan: b.dobry (-) delikatne otarcia i przybrudzenia okładki
Wyd.: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1988
ISBN: 83-03-02212-1

Kupuj Zapraszam do licytacji: Jeszcze o Paddingtonie - Michael Bond Kupuj

Paddington Bear