16 lipca 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: stary obraz olej na płótnie,sygnowany C.Blankhorst (numer: 215875016)
Aukcja: stary obraz olej na płótnie,sygnowany C.Blankhorst
Kategorie: /Antyki
Status: W trakcie licytacji
Data wystawienia: 2018-07-04 23:52:00
Data końca: 2018-07-18 23:52:00
Sprzedający: stievo (0)

Aktualna cena: 190,00

Lokalizacja: Lubań dolnośląskie

Licytacja

Twoja maksymalna oferta:
nie mniej niż 190,00

Cena:

   Jak licytować
1. Musisz być zalogowany.
2. Zapoznaj się z opiniami sprzedającego
3. Przeczytaj zasady transakcji
4. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia, czy pytania zadaj pytanie sprzedającemu. Pamiętaj, że złozenie oferty jest prawnie wiążące.
5. Jeżeli jesteś pewien licytuj.

sprzedam stary obraz olej malowany na płótne sygnowany w prawym dolnym rogu ,sygnaturom    C.Blankhorst     obraz jest w pieknej ramie

rozmiary obrazu;

90 x 71 cm

kontakt;

e-mail  pencinki@seznam.cz

<p>&lt;p&gt;&amp;#160;&lt;/p&gt;</p>