14 listopada 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: stary obraz olej na płótnie,sygnowany C.Blankhorst (numer: 215875016)
Aukcja: stary obraz olej na płótnie,sygnowany C.Blankhorst
Kategorie: /Antyki
Data wystawienia: 2018-07-04 23:52:00
Data końca: 2018-07-18 23:52:00
Sprzedający: stievo (0)

Aktualna cena: 190,00

Lokalizacja: Lubań dolnośląskie

sprzedam stary obraz olej malowany na płótne sygnowany w prawym dolnym rogu ,sygnaturom    C.Blankhorst     obraz jest w pieknej ramie

rozmiary obrazu;

90 x 71 cm

kontakt;

e-mail  pencinki@seznam.cz

<p>&lt;p&gt;&amp;#160;&lt;/p&gt;</p>