20 czerwca 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Gliniarz z Beverly Hills - Robert Tine (90) (numer: 215846600)
Aukcja: Gliniarz z Beverly Hills - Robert Tine (90)
Kategorie: /Księgarnia/Kryminały/Sensacyjne
/Księgarnia/Literatura piękna, popularna i faktu/Literatura piękna - proza zagraniczna/Anglosaska/Amerykańska
/Księgarnia/Literatura piękna, popularna i faktu/Thrillery, sensacyjne/Zagraniczne
/Księgarnia/Literatura piękna, popularna i faktu/Thrillery, sensacyjne
Data wystawienia: 2018-06-13 23:49:00
Data końca: 2018-06-16 23:49:00

Aktualna cena: 35,00

Gliniarz z Beverly Hills - Robert Tine

Tytuł oryginału: Beverly Hills cop II
Tłumaczenie: Maryla Kowalska

Eddie Murphy to nie tylko jeden z najpopularniejszych obecnie aktorów amerykańskich. Grane przez siebie postacie zaczyna już tworzyć, gdy powstaje scenariusz. Jest autorem pomysłów większości filmów, w któórych występuje, jak znane także w Polsce "Złote dziecko", "Nieoczekiiwana zmiana miejsc", "Książę w Nowym Jorku". Pierwszy jego wielki sukces to czarnoskóry policjant Axel Foley, główny bohater dwóch filmów "Gliniarz z Beverly Hills".
Książka pod tym samym tytułem napisana przez Roberta Tine'a zachowuje wszystkie atuty filmu: zaskakującą akcję, błyskotliwe dialogi, precyzyjną konstrukcję.

101 str., oprawa miękka, format 145x205
Stan: b.dobry (-) delikatne otarcia okładki
Wyd.: Wydawnictwo Książkowe Linia, 1990
ISBN: 83-85151-00-1

Kupuj Zapraszam do licytacji: Gliniarz z Beverly Hills - Robert Tine Kupuj