20 czerwca 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Lisie czary - Konstancja Rostworowska-Morawska (88) (numer: 215846590)
Aukcja: Lisie czary - Konstancja Rostworowska-Morawska (88)
Kategorie: /Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bajki i wierszyki
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bajki i wierszyki/Bajki i wiersze polskich autorów
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Bajki i wierszyki/Pozostałe
Data wystawienia: 2018-06-13 23:49:00
Data końca: 2018-06-16 23:49:00

Aktualna cena: 55,00

Lisie czary - Konstancja Rostworowska-Morawska

Ilustracje: Tadeusz M. Łęski

Pouczająca wierszem pisana bajka o tym jak lis oszukiwał inne zwierzęta, aż w końcu spotkała go za to przykładna kara.

48 str., oprawa miękka, format 205x280
Stan: b.dobry (-) delikatne otarcia krawędzi okładki
Wyd.: Instytut Prasy i Wydawnictw, 1988
ISBN:

Kupuj Zapraszam do licytacji: Lisie czary - Konstancja Rostworowska-Morawska Kupuj