20 czerwca 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Detektyw Blomkvist - Astrid Lindgren (73) (numer: 215846133)
Aukcja: Detektyw Blomkvist - Astrid Lindgren (73)
Kategorie: /Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Beletrystyka, powieści
/Księgarnia/Książki dla dzieci i młodzieży/Książki dla młodzieży
Data wystawienia: 2018-06-13 23:47:00
Data końca: 2018-06-16 23:47:00

Aktualna cena: 75,00

Detektyw Blomkvist - Astrid Lindgren

Tytuł oryginału: Mästerdetektiven Blomkvist
Tłumaczenie: Maria Olszańska
Ilustracje: Marian Stachurski

Trzynastoletni Kalle, który marzy o tym, żeby zostać detektywem, ma czasem okazję do zademonstrowania swoich umiejętności. Przy pomocy kolegów udaje mu się np. pokrzyżować plany prawdziwym przestępcom, a nawet zdemaskować mordercę. W jednej z niebezpiecznych przygód bierze udział mały Rasmus.

140 str., oprawa twarda, obwoluta, format 130x205
Stan: b.dobry (-) otarcia obwoluty
Wyd.: Nasza Księgarnia, 1973

Kupuj Zapraszam do licytacji: Detektyw Blomkvist - Astrid Lindgren Kupuj