22 czerwca 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: olej na płótnie w ramie-dzieci grzejące się dzieci po kąpieli (numer: 215804120)
Aukcja: olej na płótnie w ramie-dzieci grzejące się dzieci po kąpieli
Kategorie: /Antyki
/Antyki/Malarstwo
/Antyki/Malarstwo/olej
Status: W trakcie licytacji
Data wystawienia: 2018-06-02 23:43:00
Data końca: 2018-06-22 23:43:00
Sprzedający: stievo (0)

Aktualna cena: 410,00

Lokalizacja: luban

Licytacja

Twoja maksymalna oferta:
nie mniej niż 410,00

Cena:

   Jak licytować
1. Musisz być zalogowany.
2. Zapoznaj się z opiniami sprzedającego
3. Przeczytaj zasady transakcji
4. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia, czy pytania zadaj pytanie sprzedającemu. Pamiętaj, że złozenie oferty jest prawnie wiążące.
5. Jeżeli jesteś pewien licytuj.

sprzedam piękny stary obraz  olej na  płótnie sygnovany  Z . Švehelka 1949   sygnatura znajduje sie w prawym dolnym rogu,,,obraz jest sprzedawany tak jak został znaleziony

rozmiary obrazu;

66 x 84 cm

wiadomosci;

e-mail    pencinki@seznam.cz

<p>&lt;p&gt;&amp;#160;&lt;/p&gt;</p>