19 października 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: olej na płótnie w ramie-dzieci grzejące się dzieci po kąpieli (numer: 215804120)
Aukcja: olej na płótnie w ramie-dzieci grzejące się dzieci po kąpieli
Kategorie: /Antyki
/Antyki/Malarstwo
/Antyki/Malarstwo/olej
Data wystawienia: 2018-06-02 23:43:00
Data końca: 2018-06-22 23:43:00
Sprzedający: stievo (0)

Aktualna cena: 410,00

Lokalizacja: luban

sprzedam piękny stary obraz  olej na  płótnie sygnovany  Z . Švehelka 1949   sygnatura znajduje sie w prawym dolnym rogu,,,obraz jest sprzedawany tak jak został znaleziony

rozmiary obrazu;

66 x 84 cm

wiadomosci;

e-mail    pencinki@seznam.cz

<p>&lt;p&gt;&amp;#160;&lt;/p&gt;</p>