22 czerwca 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: olej na desce sygnowany -maki (numer: 215804119)
Aukcja: olej na desce sygnowany -maki
Kategorie: /Antyki
/Antyki/Malarstwo
/Antyki/Malarstwo/olej
Status: W trakcie licytacji
Data wystawienia: 2018-06-02 23:43:00
Data końca: 2018-06-22 23:43:00
Sprzedający: stievo (0)

Aktualna cena: 389,00

Lokalizacja: luban

Licytacja

Twoja maksymalna oferta:
nie mniej niż 389,00

Cena:

   Jak licytować
1. Musisz być zalogowany.
2. Zapoznaj się z opiniami sprzedającego
3. Przeczytaj zasady transakcji
4. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia, czy pytania zadaj pytanie sprzedającemu. Pamiętaj, że złozenie oferty jest prawnie wiążące.
5. Jeżeli jesteś pewien licytuj.

olej na desce sygnovany -maki

rozmiary

93,5 x 74 cm

kontakt

bolecek@interia.pl

<p>&lt;p&gt;&amp;#160;&lt;/p&gt;</p>