22 stycznia 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: Zagłada wielkiej wyspy(87,komiks wg Danikena,1 wydanie) (numer: 215513054)
Aukcja: Zagłada wielkiej wyspy(87,komiks wg Danikena,1 wydanie)
/Księgarnia/Komiksy/Europejskie
/Księgarnia/Komiksy
/Księgarnia/Komiksy/Polskie/Obyczajowe i przygodowe
/Księgarnia/Komiksy/Polskie
/Księgarnia/Komiksy/Polskie/Pozostałe
/Księgarnia/Komiksy/Pozostałe
Data wystawienia: 2018-01-03 13:22:00
Data końca: 2018-01-06 13:22:00

Aktualna cena: 75,00

Zagłada wielkiej wyspy (komiks wg Ericha von Danikena)

Tytuł oryginału: Der Untergang von Atlantis - Die Rache der Götter
Scenariusz: Alfred Górny, Arnold Mostowicz, według książki Ericha von Dänikena
Rysunki: Bogusław Polch
Okładka: Bogusław Polch
Tłumaczenie:

Seria: Bogowie z gwiazd (Die Götter aus dem All)
48 str., oprawa miękka, format 205x280
Stan: b.dobry (-) minimalne otarcia okładki
Wyd.: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1987 (wydanie 1!)
ISBN: 83-03-01541-9

Kupuj Zapraszam do licytacji: Zagłada wielkiej wyspy (komiks wg Ericha von Danikena) Kupuj

Erich von Däniken Erich von Daniken