19 czerwca 2018 Rejestruj Zaloguj

  Aukcja: ODZNAKA OFICERSKA 9 PUŁK UŁANÓW MAŁOPOLSKICH (numer: 215473557)
Aukcja: ODZNAKA OFICERSKA 9 PUŁK UŁANÓW MAŁOPOLSKICH
Kategorie: /Akcesoria kolekcjonerskie/Numizmatyka
/Akcesoria kolekcjonerskie/Pozostałe
Data wystawienia: 2017-12-31 13:35:00
Data końca: 2018-01-05 13:35:00
Sprzedający: jurgens118 (0)

Aktualna cena: 2500,00

Szybki zakup: 2800,00
Lokalizacja: Lubin
Koszty transportu: ponosi Sprzedający

ODZNAKA OFICERSKA -9 PUŁK UŁANÓW MAŁOPOLSKICH ZE ZŁOTĄ NAKŁADKĄ, SREBRO, NUMEROWANA N19, PUNCOWANA, STAN ZACHOWANIA B.DOBRY

<p>&lt;p&gt;&amp;#160;&lt;/p&gt;</p>